Preminuo p. Ante (Martin) Gašparić

Redovnici Hrvatske Provincije svetog Jeronima franjevaca konventualaca javljaju braći, sestrama, rodbini, prijateljima i znancima, da je naš subrat, redovnik i svećenik

 

pater ANTE (MARTIN) GAŠPARIĆ
franjevac konventualac

pater ante

 

okrijepljen svetim sakramentima, blago preminuo u Gospodinu, u četvrtak 5. veljače 2015. u bolnici u Novom Marofu, u 84. godini života, u 65. redovništva i 57. svećeništva. Njegovo tijelo će biti izloženo u crkvi sv. Antuna u Novom Marofu, u subotu, 7. veljače 2015., od 9.00 – 12.00 sati, kada će biti služena sveta misa zadušnica, a potom će uslijediti pokop na mjesnom groblju u Mađarevu.

 

Pokoj vječni daruj mu Gospodine!

 

Hrvatski franjevci konventualci, braća: Ivan, Matija, Antun i Franjo; sestre: Agata, Katica i Barbara; šogori i šogorice, nećaci i nećakinje i ostala rodbina i prijatelji.

© Župa sv. Vida i sv. Jurja Mađarevo | Dizajn: NiV