Druga obećanja Frame Mađarevo

23. lipnja ove godine bio je jako iščekivani dan za našu malu zajednicu Frame. Naime, toga dana smo imali, prije podne, klanjanje pred Presvetim Sakramentom, duhovno smo pokušali porasti u svojoj vjeri i ljubavi prema Bogu i bližnjemu, propitivali svoju savijest i gledali prema naprijed. Uvečer toga dana pristigli su nam gosti, framaši iz Novog Marofa, Varaždina, Zagreb – Kaptol, Zagreb – Kozari Bok, Zagreb – Dubrava zajedno sa svojim duhovnim asistentima. Tu je naravno bilo prisutno i područno vijeće i područna predsjednica. Započela je sveta misa, koju je predvodio p. Igor Horvat, i ušli smo s hvalama u tajnu Božje ljubavi – euharistiju. Pod svetom misom troje mladih (Melanie Matušin, Maja Sabolek i Morena Martan) dalo je svoja druga obećanja u zajednici Frame – Mađarevo. Obvezali smo se živjeti sveto evanđelje Isusa Krista po primjeru i zagovoru sv. Franje Asiškog. Blagovali smo Gospodina Isusa i molili da nam otvori oči srca… Nakon svete mise nastavili smo zajedništvo bratskog dijeljenja i služenja. Hvala Bogu na tako lijepom danu, molitvi, zajedništvu, pjesmi i posebno na daru svoga sluge i našeg duhovnog oca sv. Franje Asiškog. Kako bi i vi vidjeli kako nam je bilo lijepo pogledajte galeriju ispod.

© Župa sv. Vida i sv. Jurja Mađarevo | Dizajn: NiV